Ponuka literatúry

Zbierka poviedok pre Ivicku

 Tu si stiahnite malú knižku v elektronickej podobe  V príbehoch zo života sa medzi riadkami skrýva posolstvo vyššieho vedomia. Nájdete ho? :-)

Cesta bohov - brožúrovaná väzba 150 strán

Publikácia bola písaná a uverejňovaná na tejto webovej stránke priebežne počas praxe meditácií samého autora. Každé písmenko v nej osobne precítil a prežil. Všetky články nájdete bezplatne aj na tejto stránke, no pokiaľ sa Vám žiada mať usporiadanú vytlačenú verziu vždy po ruke, ponúkame Vám...

Recenzie alebo názory

Meditacie

stanka | 26.11.2013

Keďže sa ma ľudia viackrát pýtali na meditácie, ako a prečo ich robiť, a Leri je môj veľmi dobrý učiteľ, a ako taký vo svojej knihe uviedol niekoľko myšlienok, ktoré otvorili cestu, že aj ja som o meditáciách niečo napísala. Dovoľujem si sem uviesť moje myšlienky o meditáciách. Je veľa spôsobov ako kráčať po ceste poznania, cesta môže byt hravá, ťažká, zaujímavá, či nudná, pomalá, alebo super rýchla diaľnica a to posledne ponúkajú meditácie.

https://odacapulcakpoznaniu.blogspot.sk/

Leri kuzelnikom

stanka | 22.11.2013

Zúčastnila som sa prednášky: Viera a manipulácia vedenej Lerim Švecom. Zažila som tam kúzelný čas a tak moja myseľ zmenila názov prednášky na Pravda a žonglovanie.

Čo som zažila, bolo neuveritalne žonglovanie so slovami a myšlienkami. Pravda bola niečo hmatateľné, chvíľu tam bola a o ďalší moment bola niečím iným. Len na chvíľu sa zhmotnila a potom zasa rozplynula. Doteraz presne neviem, čo som videla; bola to premena myšlienok meniaca sa z jednej minúty na druhú, bolo to vytvorenie kvantovej reality v praxi. Bolo tam, že moje pocity, ktorým som verila, boli jedno a o chvíľu niečo iné. A postupom času sa znovu zmenili. Už neviem, čo je pravda, čo bola pravda a čo bude pravda. Už neviem, či som, či verím svojim myšlienkam, či moja pravda ma dáky zmysel. Čomu verím teraz je iné, než čo bolo včera. Leri je veľký žonglér, nechal nás veriť, že už nie sú žiadne medze – a žonglovanie je od teraz povolené. Už sa dlhšie nepýtam, čo je pravda, lebo pravda sa o moment premení na lož a bude predstierať, že je pravda, až sa v zrkadle času lož aj pravda opäť rozplynú.

Vďaka ti Leri - učiteľ, že si držal v ruke obidve – pravdu aj lož – a obidve sa nám posmievali do očí – a potom opäť zmizli a dnes už nie sú.

Zostal len pocit: Čo som to vlastne videla? Čo som to zažila na vlastnej koži? Bolo to nič, len závan vetra z vesmíru a bolo tu súčasne všetko, celá pravda, ktorá dnes už zase nie je a zajtra možno opäť bude.

Čo zostalo, je pocit, že som stretla kúzelníka. A ty sám možno už dnes zase nie si a je z teba niekto iný.

Poďakovanie Stanke

Jano | 14.06.2013

K Leriho knihe mám ešte ďaleko, no pustil som si Voices a Healing mantru - sú užasné, ďakujem

Pridať nový príspevok