Kniha návštev

Dlžoba

Angela | 04.03.2016

Ivicka, kedy mi vrátiš to, čo mi dĺžiš?

Re:Dlžoba

Jaroslav | 06.03.2017

Jeej...Ivica má viac dlžníkov...aj mne dlží vela

Re:Re:Dlžoba

Angela | 29.03.2017

Neprekvapuje ma, že dlží viacerým ľuďom. A aj mne dlží veľa.

VALER,VALER

TIPO | 21.02.2016

ALE OBLBUJES TYCH LUDI.....HM......

Pozor manipulátor

Viera | 16.12.2015

Zdravím Jozefa a Virusa.
Je to až neuveriteľné aké žvásty dokáže produkovať niekto, kto si berie do úst každú chviľu slovo duchovno. Nie je to nič iné než zmes účelovo pospletaných tajomne znejúcich fráz, ktorými ich tvorca manipuluje potenciálne aj dávno ulovené ovečky do svojich košiarov.
Milí zblúdilci, ktorí pri hľadaní zmyslu života alebo nejakých cieľov v situáciách keď sa vám z rôznych dôvodov stráca zem pod nohami, prípadne sa len nudíte a neviete čo so sebou a pritom zablúdite na také miesta ako je táto stránka a jej podobné alebo na podujatia organizované rôznymi guru, naozaj sa prebuďte a spamätajte, kým nie je neskoro. Nejde im o nič iné len ako so sladkými úsmevmi na tvári vytiahnuť z ľudí peniaze a to, že sami často uveria, že sú vyvolení k tomu aby ukazovali ostatným správnu cestu ich neospravedlňuje. A to aj vtedy, keď povedia, že peniaze od Vás nechcú, keď ich teraz nemáte. Však oni ich z vás budú žmýkať, keď si vás zaháknu. Tí sofistikovanejší kľudne od pár jednotlivcov nejaké to euro oželejú, aby tým ochotne platiacim ukázali akí sú nezištní. Vlastne je to súčasť ich marketingu. Rovnako ako tvrdenia, že práve ten guru, ktorého uznávate je jediný skutočný dobrodejca a všetci ostatní guru sú šarlatáni a podvodníci. Konkurencia medzi nimi aj u nás na Slovensku je už veľká.
Pamätajte, že tieto manipulatívne kidy čo tu na vás chrlia, aj keď vám v životných krízach, či vo fázach hľadania čohokoľvek, keď človek často úplne stráca kritické myslenie, pohládzajú vašu ubolenú alebo zneistenú dušu, vám pomôžu jedine k prázdnejšej peňaženke, strate vzácneho času a v horších prípadoch aj k rozpadu rodiny, strate zamestnania, strechy nad hlavou a celej vlastnej identity. Vymaňte sa zo závislosti na ich seansách, terapiách, výkladoch a podobných bludoch, lebo čím dlhšie v nej zotrváte tým horšie sa z nej dostanete ak vôbec. Je to rovnaké ako droga či alkohol. Chvíľu Vám je pri nich a po nich dobre a potom horšie. A už len čakáte na ďalšiu dávku. A oni Vám tu svoju dávku sladkej láskavosti, pozornosti a tajomných informácií, ktoré vás majú spasiť za vaše love presne nakvapkajú. Ani nie málo ani nie príliš. Len tak akurát, aby ste znova prišli nabudúce celí nedočkaví, že zasa poodhalia viac z jediného správneho návodu ako sa starať o svoju dušu aby ste boli v pohode alebo ako sa vymaniť zo svojich problémov. Nenechajte si svoj život režírovať stroskotancami, ktorí sami trpia rôznymi osobnostnými poruchami a uchýlili sa k takémuto spôsobu obživy.

Re:Pozor manipulátor

Love | 22.02.2017

..napísané od srdca a uplne súhlasím ... dokonca mam presne takú osobnú skúsenosť a to som bola na víkendovke ako lektor , nie ,,zblúdilec" .

ahojte

Julo | 10.11.2014

velmi zaujimave pocuvanie na SV. mam rad ked ma nieco nuti uvazovat o veciach inak. Dakujem

Vzbura otrokov (Slobodny vysielac)

Zuzka | 04.11.2014

Ahojte Leri a Ivicka,

prosim, pokracujte v tom, co robite. Pre mna to ma zmysel. Cakam, kedy bude dalsi pondelok, aby som si zapla radio :)

Pozdravujem

cest praci

Matej | 27.09.2014

Dakujem za inspirujucu a zmysluplnu pracu :-)

Vela stastia na ceste zivotom za slobodou!

otazka

Zuzana | 01.07.2014

Ahoj Leri.kedy vyjde druha kniha?dakujem Zuzanka :)

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok